Haber Detayı
28 Ağustos 2018 - Salı 11:12 Bu haber 507 kez okundu
 
TOKİ'den borcunu erken kapatmak isteyenlere müjde
TOKİ’den borcunu erken kapatmak isteyenlere kaçırılmayacak fırsat. TOKİ’den yapılan açıklamada, borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen hak sahipleri için yapılacak indirim kampanyasında indirim oranının yüzde 24’e yükseltildiği bildirildi.
Gündem Haberi


Toplu Konut İdaresinden (TOKİ) konut veya iş yeri alan hak sahiplerine kaçırılmayacak fırsat. TOKİ’den yapılan açıklamada borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen hak sahipleri için bu yıl ikincisi düzenlenen indirim kampanyasında indirim oranının yüzde 24’e çıkarıldığı ifade edildi. TOKİ’nin her yıl düzenlediği indirim kampanyalarının bu yıl 2.’sinin gerçekleştirildiği kaydedilien açıklamada, kampanyanın alıcıların yoğun talebi üzerine başlatıldığı belirtildi.

Açıklamayı yapan TOKİ Başkanı Ergün Turan, 2. İndirim kampanyasında tarih ve koşulların belirlendiğini aktararak, kampanyadan faydalanmak isteyen hak sahiplerinin 21 Eylül-19 Ekim tarihleri arasında ilgili bankaya başvurabileceklerini dile getirdi. Kampanyadan yararlanmak isteyen alıcıların söz konusu son başvuru tarihini kaçırmamalarını hatırlatan Ergün Turan, bu tarihten sonra yapılacak borç kapatmalarında indirim oranından faydalanmanın mümkün olmayacağını ifade etti.

Kaynak: (Kütahya Arşiv Haber) - Kütahya Arşiv Haber Editör:
 
Etiketler: TOKİ'den, borcunu, erken, kapatmak, isteyenlere, müjde,
Haber Videosu
Yorumlar
Arşiv