Haber Detayı
29 Eylül 2018 - Cumartesi 12:28 Bu haber 953 kez okundu
 
Rektör Kavuncu, hastaları muayeneye başladı
Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde, hasta muayenelerine başladı.
Sağlık Haberi


Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Uzmanı Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Evliya Çelebi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde, hasta muayenelerine başladı. Kısa bir süre önce kurulan Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Vural Kavuncu’nun daha önceleri de meclis tatildeyken vakit buldukça rehabilitasyon merkezine gelerek hastaların muayenesi ve tedavisini gerçekleştirdiği bildirildi.

Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğü, Fakülte Kurulu ve Yönetim Kurulu Üyelikleri ve AK Parti’den 2 dönem Milletvekilliği görevlerinde bulunan Kavuncu; kaplıca sağlık turizmi alanında da ulusal ve uluslararası projeler yürütmüştü.

Rektör Prof. Dr. Vural Kavuncu’nun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde görev alarak poliklinik ve hasta servislerinde muayeneye başlaması hastalar ve çalışanlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Rektör Kavuncu’nun imkanlar ölçüsünde hasta muayenesi ve tedavilerine devam edeceği ifade edildi.

Kaynak: (Kütahya Arşiv Haber) - Kütahya Arşiv Haber Editör:
 
Etiketler: Rektör, Kavuncu,, hastaları, muayeneye, başladı,
Haber Videosu
Yorumlar
Arşiv