Haber Detayı
18 Mayıs 2016 - Çarşamba 15:18 Bu haber 7114 kez okundu
 
Kütahya Yapı Fuarı açılıyor
İlki düzenlenecek olan Kütahya Yapı Fuarı, 19 Mayıs Perşembe günü ziyaretçilerine kapılarını açıyor.
Ekonomi Haberi


Frig Fuarcılık tarafında organize edilen Kütahya 1. Yapı Dekorasyon Isıtma ve Soğutma Teknolojileri Fuarı 19-22 Mayıs tarihleri arasında yapılacak.  Düzenleyecekleri fuar organizasyonları için haber sitemize bilgiler veren Frig Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Varol, 3.500 metre kare kapalı alanda gerçekleştirecekleri fuarı, Kütahya Ticaret ve Sanayi Oadası, Mimarlar Odası, İnşaat Mühendisleri Odası,Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’yle birlikte organize ettiklerini ifade etti. Fuarda, ev yaptırmak ve yenilemek isteyenlerin tüm ihtiyaçlarının karşılanabileceği firma stantlarının yanında, prefabrik yapı sistemleri, banyo, mutfak, bahçe peyzaj, yapı denetim, güvenlik sistemleri, seramik, boya, güneş enerjisi gibi ve sigorta stantlarının yer alacağını belirten Varol, “Fuarımıza bu alanlarda 52 firma iştirak edecek” dedi.

Kütahya 1. Yapı Dekorasyon Isıtma ve Soğutma Teknolojileri Fuarına 25 bin ziyaretçi beklediklerini kaydeden Tuncay Varol, “Fuarda konut, çevre ve bahçe peyzajı, kentsel dönüşüm ve yukarıda bahsettiğimiz diğer konularda bilgi sahibi olmak isteyenler aradıkları her şeyi burada bulabilecekler” şeklinde konuştu.

Fuarda sosyal etkinliklerler de olacak

Fuar süresince bazı sosyal etkinliklerin de programları dahilinde olduğunu hatırlatan Varol, “19 Mayıs Perşembe günü saat 14.00’de 'bina güvenliği ve alınacak tedbirler' konulu konferans ile 21 Mayıs Cumartesi saat 14.00 da 'kentsel dönüşüme dair her şey' konulu sempozyum düzenlenecek. Ziyaretçiler sektörün önemli isimleriyle bir araya gelirken aynı zamanda bilgilenecekler” dedi.

Fuara ücretsiz servis olacak

Ulaşım için şehir merkezinden fuara özel ücretsiz servisler tahsis edildiğinin altını çizen Varol, fuara girişin de ücretsiz olacağını aktardı. 

Kaynak: (Kütahya Arşiv Haber) - Kütahya Arşiv Haber Editör:
 
Etiketler: Kütahya, Yapı, Fuarı, açılıyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Arşiv