Haber Detayı
12 Nisan 2019 - Cuma 13:52 Bu haber 768 kez okundu
 
Belediye Başkanı Alim Işık, yardımcılarını belirledi
Kütahya Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Prof. Dr. Alim Işık, mevcut 3 başkan yardımcısı ile devam etme kararı aldı. Yardımcılıklarına ilk olarak Salih Özden’i siyasi başkan yardımcısı olarak atayan Başkan Işık, başkan yardımcılıklarına İlyas Bahar ve Abdullah Damcı isimlerini de atadı.
Gündem Haberi


Yerel seçimlerden hemen sonra çeşitli kamu kurumu ve kuruluşlarının yöneticileri, sivil toplum kuruluşları yönetimi ve temsilcileri ile çok sayıda vatandaşın yoğun şekilde tebrik ziyaretlerini kabul eden Kütahya Belediye Başkanı Alim Işık, bir yandan da belediyede çalışma arkadaşlarını belirliyor. Makama oturduğu ilk gün parti rozetini çıkararak göreve başlayan Başkan Alim Işık, başkan yardımcılarını da belirledi.

Başkan Işık, Fatih Gölgeli, Murat Arık ve Ali İhsan Ertaş ile de devam dedi

Yardımcılıkları konusunda ilk olarak Salih Özden’i siyasi başkan yardımcılığı görevine getiren Işık, daha sonra mevcut başkan yardımcıları Fatih Gölgeli, Murat Arık ve Ali İhsan Ertaş ile de devam etme kararı aldı.

Başkan Işık Emekli eğitimci İlyas Bahar ve emekli Tarım Kredi Müdürü Abdullah Damcı’yı da başkan yardımcılıklarına getirerek yakın çalışma arkadaşlarını belirlemiş oldu.

Belediyede 3 siyasi başkan yardımcısı, 3 de idari başkan yardımcısı ile çalışma kararı aldığı öğrenilen Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık’ın şu sıralar gündüz saatlerinde ziyaretçilerini kabul edip gece de belediye ile alakalı konular üzerinde çalıştığı belirtiliyor.

Başkan Işık’ın bazı daire müdürlükleri, işletme ve iştiraklerdeki yöneticilerde de bazı değişikliklere gitmesi bekleniyor.

 

Kaynak: (Kütahya Arşiv Haber) - Kütahya Arşiv Haber Editör:
 
Etiketler: Belediye, Başkanı, Alim, Işık,, yardımcılarını, belirledi,
Haber Videosu
Yorumlar
Arşiv