Haber Detayı
23 Kasım 2017 - Perşembe 17:26 Bu haber 532 kez okundu
 
Başkan Saraçoğlu'na Altın İmza Başarı ödülü
Medya HD yayın kuruluşunun ülke çapında yaptığı anket ve oluşturulan jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda alanında başarılı olmuş kişi ve kuruluşlara verilen Altın İmza Başarı Ödülüne Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu da layık görüldü. Başkan Saraçoğlu ödüle, “Yetim Gülerse Dünya Güler” isimli proje ve gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri için uygun görüldü.
Gündem Haberi


Kütahya Belediyesi ve Başkan Kamil Saraçoğlu çeşitli yayın ve medya kuruluşlarından yaptıkları başarılı çalışmalar dolayısıyla ödül almaya devam ediyor. Son olarak Medya HD yayın kuruluşunun ülke çapında yaptığı anket ve oluşturulan jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda Saraçoğlu, “Yetim Gülerse Dünya Güler” ve gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri için Altın İmza Başarı ödülüne layık görüldü.

Birçok siyaset, sanat, spor dünyasından ismin ödül aldığı Medya HD Altın İmza Başarı Ödül töreni Ankara The Green Park Hotel’de gerçekleştirilirken Başkan Saraçoğlu ödülünü. Medya HD Genel Yayın Yönetmeni ve Jüri Komite Başkanı Tayfun Canlı’nın elinden aldı.  Ödüle layık görülmesine teşekkür eden Başkan Saraçoğlu “Yetim Gülerse Dünya Güler ve diğer Sosyal sorumluluk projelerimizden ödül alsak da, bizim için Çini çok önemli. Çininin başkenti Kütahya’dan hepinize selamlar getirdik. Bizim yaklaşık 2 yıldır bir çalışmamız vardı. Bunun neticesinde UNESCO’da Çini dalında Yaratıcı Şehirler Ağına girmiş bulunmaktayız. Bu gurur Türkiye’nin, bu gurur Kütahya’nın. Türkiye de UNESCO Yaratıcı Şehirler Ağında Gastronomi dalında sadece Gaziantep vardı. Bu sene yine Gastronomi dalında Hatay, tasarım dalında İstanbul ve Kütahya ile birlikte 4 şehir olduk. Kütahya’mızın geleceği için çok önemli bir işe imza attık. Ben burada bulunan bütün konukları şehrimize el sanatlarımızı görmeye, sanatçılarımızın eserlerini görmeye davet ediyorum. Bu organizasyonda emeği geçen ve gerçekleştirdiğimiz projeleri ödül ile süsleyen Medya HD ekibine teşekkür ederek yayın hayatında başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

Medya HD yayın kuruluşunun düzenlemiş olduğu Altın İmza Başarı Ödüllerinde; AK Parti Erzurum Milletvekili Mustafa Ilıcalı, AK Parti İstanbul Milletvekili Halis Dalkılıç, CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, CHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran, Türkiye Ampute Milli Takımı Teknik Adamı Uğur Özcan, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı  Zekai Kafaoğlu, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Adıyaman Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, Nevşehir Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin, Denizli Buldan Belediye Başkanı Mustafa Gülbay, Zonguldak Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, Bahçeşehir ve Uğur Okulları Kurucusu Murat Kahriman, Belediye Başkanlar Birliği Genel Başkanı Hüseyin Erer, Belediye Başkanlar Birliği Genel Sekreteri Halim Çakır ve Kültür Bakanlığı Sanat Yönetmeni Necmettin Akben gibi birçok siyaset, sanat, spor dünyasından isim ödül aldı.

 

Kaynak: (Kütahya Arşiv Haber) - Kütahya Arşiv Haber Editör:
 
Etiketler: Başkan, Saraçoğlu'na, Altın, İmza, Başarı, ödülü,
Haber Videosu
Yorumlar
Arşiv