Haber Detayı
30 Mart 2019 - Cumartesi 13:52 Bu haber 669 kez okundu
 
Başkan Saraçoğlu belediye personeliyle vedalaştı
Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Belediyesi birim müdürlükleri bünyesinde çalışan personellerine veda ziyaretinde bulundu.
Gündem Haberi


31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri sonrasında Belediye Başkanlığı görevini devredecek olan Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, veda ziyaretleri kapsamında Kütahya Belediyesi birim müdürlüklerinde çalışan personellerine veda etti. Ziyarette konuşan Başkan Saraçoğlu; “Sizlerle birlikte, hemşehrilerimize en iyi hizmeti götürmek için gece gündüz demeden birlik ve beraberlik içerisinde var gücümüzle çalıştık. Hep birlikte, devletimiz adına, şehrimize, vatandaşlarımıza katkı sağlama noktasında güzel işler yapabilme mücadelesi verdik. Özverili çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi.

Kütahya Belediyesinde çalışan personeller ise Başkanı Kamil Saraçoğlu’na kente yapmış olduğu katkı ve desteklerden dolayı teşekkür ederek sonraki yaşamında başarılar dilediler.

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu daha sonra Kütahya Belediye İtfaiye Müdürlüğü, Belde A.Ş ve Kütahya Yerel Yönetimler Katı Atık Bertaraf Tesisleri Yapma ve İşletme Birliğinde  (KÜKAB) çalışan personelleri ziyaret etti.


Başkan Saraçoğlu daha önce de veda ziyaretleri kapsamında, Kütahya Valiliğinde yer alan daire müdürlerini, Zafer Kalkınma Ajansını, Kütahya Esnaf ve Sanatkarları Odası Birliğini, Kütahya Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulunu, Kütahya İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Koyak’ı, Kütahya İl Genel Meclis Başkanı Musa Yılmaz’ı, Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Özotraç’ı, KOSGEB Kütahya Müdürü Yaşar Yıldırım’ı, Kütahya Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanı Celal Yücel’i,  Kütahya PTT Şubesi Başmüdürü Ramazan Özdoğru'yu, Kütahya İl Kültür ve Turizm Müdürü Zülkarni Yeldemez’i, Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Remzi Gören’i, Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi (KSBÜ) Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu’yu, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumunu, İl Sağlık Müdürü İsmail Zehir, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzullah Gayret, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ömer Turan’ı, İl Defterdarı Ömer Faruk Önel, Karayolları 145.Şube Şefi İsmail Aydaşgil, DSİ 34.Şube Müdür V. İbrahim Kavak ile Kütahya İl Müftüsü Hüseyin Hazırlar’ı, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Kamil Uçan, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü İbrahim Çatladan ile İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit’i ziyaret etmişti.

 

Kaynak: (Kütahya Arşiv Haber) - Kütahya Arşiv Haber Editör:
 
Etiketler: Başkan, Saraçoğlu, belediye, personeliyle, vedalaştı,
Haber Videosu
Yorumlar
Arşiv