Haber Detayı
30 Kasım 2018 - Cuma 00:10 Bu haber 608 kez okundu
 
Alim Işık aday adaylığını açıkladı
Yerel seçimlerde MHP Kütahya’da Alim Işık’ı aday gösterecek mi, göstermeyecek mi sorusu nihayet cevap bulmak üzere. Daha önce, kendisinin MHP’den aday adaylığı konusunda açıklama yapmayacağı ancak patisinin görev vermesi halinde yeniden Kütahya Belediye Başkanlığı için aday olacağı konuşulan Alim Işık MHP’den adaylığı başvurusu yaptı.
Siyaset Haberi


Geçtiğimiz yereI seçimlerde Kütahya Belediye Başkanlığını kıl payı farkla AK Parti’nin adayı Kamil Saraçoğlu’na kaptıran Prof. Dr. Alim Işık, MHP’den Kütahya Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusu yaptı. Daha önce, kendisinin MHP’den aday adaylığı konusunda açıklama yapmayacağı konuşulan Alim Işık, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Kütahya’mız için yarım kalan sevdamızı tamamlamak üzere belediye başkanlığı aday adaylığı başvurumuzu yaptık, Allah yardımcımız olsun.” dedi.

Sosyal medyada Alim Işık’ın aday adayı olması heyecanla karşılanırken, Işık’ın sosyal medya hesabı altına çok sayıda destek mesajı gelmesi ise ,dikkati çekiyor.

Alim Işık’ın açıklamasından sonra MHP’nin tekrar Işık’ı Kütahya için aday gösterip göstermeyeceği kamuoyunda şimdi daha bir hararetli tartışılmaya başlarken, kentte tüm gözler MHP’nin vereceği karara kilitlenmiş durumda.

Kaynak: (Kütahya Arşiv Haber) - Kütahya Arşiv Haber Editör:
 
Etiketler: Alim, Işık, aday, adaylığını, açıkladı,
Haber Videosu
Yorumlar
Arşiv