Haber Detayı
06 Eylül 2018 - Perşembe 12:57 Bu haber 1774 kez okundu
 
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ: "Kütahya Belediyesinin örnek olma özelliği var."
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, AR-GE Başkanı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Kütahya Belediyesini ziyaret etti. Ziyarette konuşan Dağ, Kütahya Belediyesinin yapmış olduğu başarılı çalışmalarla bölgede örnek olma özelliği taşıdığını söyledi.
Siyaset Haberi


Bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere Kütahya’ya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, AR-GE Başkanı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Hamza Dağ’ı Kütahya’da ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, “İzmir’den milletvekili seçilmiş bir Kütahyalı olarak bizler Hamza Bey’i aynı zamanda Kütahya Milletvekili olarak da görüyoruz. Ankara’da ve genel merkezimizde Kütahya’nın sorunları ile ilgileniyor olmanız ve çözüm noktasında vermiş olduğunuz gayretlerden dolayı hemşerilerim adına müteşekkiriz.  Sizleri Kütahya Belediyesinde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Başkan Saraçoğlu daha sonra, Hamza Dağ’a Kütahya Belediyesi'nin gerçekleştirdiği yatırımları anlatarak bilgiler verdi.

“Kütahya Belediyesinin bu bölgede yapmış olduğu başarılı belediyecilik ile örnek olma özelliği var.”

Kütahya’da olmaktan mutlu olduğunu ifade eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, AR-GE Başkanı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ ise, “Belediyelerimizin şehirlerimizde yaptığı yatırımları çok önemsiyoruz. Kütahya Belediyesi’nin de bugüne kadar  yapmış olduğu hizmetleri yakından takip ediyoruz. Kütahya Belediyesinin bu bölgede yapmış olduğu başarılı belediyecilik ile örnek olma özelliği var. O sebeple sayın başkanımıza ve ekibine Kütahya’da yapmış oldukları başarılı çalışmalar için teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaret sonrası Başkan Saraçoğlu günün anısına Hamza Dağ’a hediye taktim etti.

Kütahya Belediyesinde gerçekleşen ziyarette AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’a, AK Parti Kütahya Milletvekilleri Ahmet Tan, İshak Gazel, Ceyda Çetin Erenler ile İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz ve AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, AK Parti Kütahya İlçe Başkanı Mehmet Eşsiz, AK Parti Kütahya İl Kadın Kolları Başkanı Esra Zeytin Sürücüoğlu gibi isimler eşlik etti

Kaynak: (Kütahya Arşiv Haber) - Kütahya Arşiv Haber Editör:
 
Etiketler: AK, Parti, Genel, Başkan, Yardımcısı, Hamza, Dağ:, "Kütahya, Belediyesinin, örnek, olma, özelliği, var.",
Haber Videosu
Yorumlar
Arşiv